Elastolin och Linel soldater

Elastolin och Linel soldater
Elastolin och Linel soldater
Elastolin och Linel soldater
Elastolin och Linel soldater
Elastolin och Linel soldater
Elastolin och Linel soldater
Elastolin och Linel soldater
Elastolin och Linel soldater
Elastolin och Linel soldater
Elastolin och Linel soldater
Elastolin och Linel soldater
Elastolin och Linel soldater

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

ELASTOLIN OCH LINEOL SOLDATER, 1930-40-tal, ca 90 st, bestående av ridande, marscherande, musicerande, telegrafister, motorcykel, bilpassagerare signalist, dragspelande, mm, 4 civila figurer medföljer

Zustandsbeschreibung

Diverse skador

725767

2020-01-26