Maj-Britt Palmroth - oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MAJ-BRITT PALMROTH (född 1930): Stilleben, signerad M Palmroth, olja på duk, 48x27 cm

725771

2020-01-23