Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
LJUSSTAKE, tenn, ca 1700-tal, märkt GB Jönköping, höjd ca 20,5, fotens mått 10x10 cm
Åldersrelaterad slitage, lagningar, stötmärken, smärre bucklor
725785
2020-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här