Tennljusstake

Tennljusstake
Tennljusstake
Tennljusstake
Tennljusstake
Tennljusstake
Tennljusstake
Tennljusstake
Tennljusstake
Tennljusstake
Tennljusstake

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKE, tenn, ca 1700-tal, märkt GB Jönköping, höjd ca 20,5, fotens mått 10x10 cm

Åldersrelaterad slitage, lagningar, stötmärken, smärre bucklor

725785

2020-01-23