Aneta bordslampa

Aneta bordslampa
Aneta bordslampa
Aneta bordslampa
Aneta bordslampa
Aneta bordslampa
Aneta bordslampa
Aneta bordslampa
Aneta bordslampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANETA, bordslampa i form av Tucan, 1980-tal, plast höjd ca 35 cm , Modell DL 910.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

725789

2020-01-31