Lineol soldater

Lineol soldater
Lineol soldater
Lineol soldater
Lineol soldater

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINEOL SOLDATER, 1930-40-tal, ca 70 st, ca 33 mm, (mindre skalan). diverse göromål, marscherande, mm

Diverse skador

725792

2020-01-26