Broderi 1800-tal

Broderi 1800-tal
Broderi 1800-tal
Broderi 1800-tal
Broderi 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRODERI, 1800-talets andra hälft, sannolikt för brasskärm, ca 72x63 cm

PROVENIENS: Stopalo

725795

2020-01-22