Anders Wallin

Anders Wallin
Anders Wallin
Anders Wallin
Anders Wallin
Anders Wallin
Anders Wallin

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

ANDERS WALLIN (född 1953): Komposition, signerad och daterad A Wallin 2000, blandteknik/mixed media på kopparplåt, bildyta ca 20x20 cm

725798

2020-01-23