Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ASEA, bordslampa, 1900-talets mitt, troligen design Hans Bergström, teak, fot i mässing, märkt ASEA beslyning E 1240, höjd 53 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad
725805
2020-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här