Roberts Bondesson
Valmis
2020-01-30
725806
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ROGERTS BONDESSON (född 1950): "Hotell", olja på duk, signerad Robert Bondesson, ca 111x80 cm