Björn Wessman

Björn Wessman
Björn Wessman
Björn Wessman
Björn Wessman

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRN WESSMAN (född 1949): Dirigenten, signerad och daterad Wessman, olja på papper, bildyta ca 22x36,5 cm

725807

2020-01-23