Lars Petter Sjöström gouache

Lars Petter  Sjöström gouache
Lars Petter  Sjöström gouache
Lars Petter  Sjöström gouache
Lars Petter  Sjöström gouache
Lars Petter  Sjöström gouache
Lars Petter  Sjöström gouache

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

LARS PETTER SJÖSTRÖM (1820-1896): fartygsporträtt av "Fransiscus", signerad och daterad LP Sjöström, 1872, gouache, mått ca 45x63 cm

725849

2020-01-23