Stolar "Landi" Hans Coray

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

HANS CORAY, "Landi", stolar, 1 par, MEWA, formpressad aluminium, perforerad sits och rygg, stapelbara, modellen formgiven 1938, sitthöjd 44 cm, formgivna 1938

Bruksslitage, märken, repor, sprickor, skadade skruvar

725850

2020-01-29