Ljusstakar i tenn GW Lindberg Örebro
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, i botten "Fint engelskt tenn af GW Lindberg uti Örebro" (Gustaf Wilhelm Lindberg (verksam1824-1857 (73)), höjd ca 21 cm
Slitage, lagningar, bucklor, sneda, ljusmanschetter saknas
725862
2020-01-23