Louis Vuitton
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
LOUIS VUITTON, resväska/portfölj, numrerad samt etikettmärkt, svart vuittonite kanvas, rundat handtag i läder, läderförstärkta kanter i monogrammönster med nitar och hörnskoningar, mått ca 42x27x12 cm
Senare nyckel samt senare tillbehör. skada vid lås, slitage, blekt numrering
725866
2020-01-23