Louis Vuitton

 Louis Vuitton
 Louis Vuitton
 Louis Vuitton
 Louis Vuitton
 Louis Vuitton
 Louis Vuitton
 Louis Vuitton
 Louis Vuitton
 Louis Vuitton
 Louis Vuitton
 Louis Vuitton
 Louis Vuitton
 Louis Vuitton
 Louis Vuitton
 Louis Vuitton
 Louis Vuitton

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

14 000 SEK

LOUIS VUITTON, resväska/portfölj, numrerad samt etikettmärkt, svart vuittonite kanvas, rundat handtag i läder, läderförstärkta kanter i monogrammönster med nitar och hörnskoningar, mått ca 42x27x12 cm

Senare nyckel samt senare tillbehör. skada vid lås, slitage, blekt numrering

725866

2020-01-23