Oskar Bergman akvarell Erstavik

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Blommande träd vid Erstaviken, signerad och daterad Oskar Bergman Erstavik juli 1948, akvarell, ca 36x50 cm

Ej examinerad ur ram

725895

2020-01-25