Göran Augustson gouache

Göran Augustson gouache
Göran Augustson gouache
Göran Augustson gouache
Göran Augustson gouache
Göran Augustson gouache
Göran Augustson gouache
Göran Augustson gouache
Göran Augustson gouache

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

500 EUR

GÖRAN AUGUSTSON (1936-2012) "Fågeln Fenix", signerad samt daterad -94, gouache på pannå, 30,4x40,2 cm

725898

2020-01-28