Klubbat för:
400 EUR
Utropspris
500 EUR
GÖRAN AUGUSTSON (1936-2012) "Fågeln Fenix", signerad samt daterad -94, gouache på pannå, 30,4x40,2 cm
725898
2020-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här