Oljemålning Sigfrid Bengtsson

Oljemålning Sigfrid Bengtsson
Oljemålning Sigfrid Bengtsson
Oljemålning Sigfrid Bengtsson
Oljemålning Sigfrid Bengtsson
Oljemålning Sigfrid Bengtsson
Oljemålning Sigfrid Bengtsson

Klubbat för:

400 SEK

800 SEK

SIGFRID BENGTSSON (1898-1985): "Gäss", signerad Sigfrid Bengtsson, daterad a tergo 71, olja på pannå, ca 34x48 cm

725906

2020-01-24