Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÄGARE, DOSOR, silver, 1900-tal, höjd 3,5-19 cm, vikt ca 859 g
Gravyrer samt skador
725915
2020-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här