Bägare mm i silver

Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BÄGARE, DOSOR, silver, 1900-tal, höjd 3,5-19 cm, vikt ca 859 g

Gravyrer samt skador

725915

2020-01-23