By Rydéns bordslampor 1 par
Vollendet
2020-01-23
725917
| Höchstes Gebot | 900 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BY RYDÉNS, bordslampor, 1 par, samtida, förgylld metall, höjd ca 52 cm inkl. skärm
En skärm med skador