Monotypi Carl Palme

Monotypi Carl Palme
Monotypi Carl Palme
Monotypi Carl Palme
Monotypi Carl Palme

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

CARL PALME (1879-1960): Landskapsmotiv, signerad Carl Palme, daterad 20, monotypi, ca 24x25 cm

725918

2020-01-24