Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956): Motiv från Vänern, signerad samt daterad 1914, olja på duk, ca 83x70 cm
Ingår i temaauktionen "Svenska landskap"
Hål i duken, smärre färgbortfall
725927
2020-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här