Olof Walfrid Nilsson oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

2 000 SEK

OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956): Motiv från Vänern, signerad samt daterad 1914, olja på duk, ca 83x70 cm

Ingår i temaauktionen "Svenska landskap"

Hål i duken, smärre färgbortfall

725927

2020-01-29