Gustaf Tenggren blandteknik

Gustaf Tenggren blandteknik
Gustaf Tenggren blandteknik
Gustaf Tenggren blandteknik
Gustaf Tenggren blandteknik

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUSTAF ADOLF TENGGREN (1896-1970): Motiv från Göteborg - Kastellet, signerad och daterad Gustaf Tenggren 1918, blyerts och akvarell på papper, 19x27 cm

725933

2020-01-23