Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
HOWARD BROOKES (Född 1947), komposition med bohusländska klippor, olja på pannå, signerad och daterad 86, 86 x 122 cm.
Zustandsbeschreibung
Sedvanligt ytslitage.
725938
2020-01-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner