Howard Brookes oljemålning

Howard Brookes oljemålning
Howard Brookes oljemålning
Howard Brookes oljemålning
Howard Brookes oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

HOWARD BROOKES (Född 1947), komposition med bohusländska klippor, olja på pannå, signerad och daterad 86, 86 x 122 cm.

Zustandsbeschreibung

Sedvanligt ytslitage.

725938

2020-01-31