Klubbat för:
12 500 SEK
4 000 SEK
GUNNI OMANN, Skrivbord, Danmark, 1950/60-tal, fristående modell i palisander (dalbergia nigra), höjd ca 72, 145x74 cm
Citesintyg inom EU medföljer
Nyckel saknas, repor, fläckar
725941
2020-01-27