Serveringsvagn Art Deco

Serveringsvagn Art Deco
Serveringsvagn Art Deco
Serveringsvagn Art Deco
Serveringsvagn Art Deco
Serveringsvagn Art Deco
Serveringsvagn Art Deco
Serveringsvagn Art Deco
Serveringsvagn Art Deco

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets första hälft, stomme i förnicklade stålrör, bordsskivor/bricka i bonad björk, hjultrissor, höjd ca 62, 69x43 cm

Slitage och repor, undre skiva med mindre avslag

725949

2020-01-25