4 stolar "Landi" Hans Coray

4 stolar
4 stolar
4 stolar
4 stolar
4 stolar
4 stolar
4 stolar
4 stolar
4 stolar
4 stolar
4 stolar
4 stolar
4 stolar
4 stolar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS CORAY, "Landi", stolar, 4 st, MEWA, formpressad aluminium, perforerad sits och rygg, stapelbara, modellen formgiven 1938, sitthöjd 44 cm, formgivna 1938

Skador, bruksslitage, märken, repor, sprickor, skadade skruvar, lös sits, lagningar

725954

2020-02-19