Howard Brookes

Howard Brookes
Howard Brookes
Howard Brookes
Howard Brookes

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HOWARD BROOKES (Född 1947), komposition med skärgårdshus, olja på pannå, signerad, 84 x 109 cm.

Sedvanligt ytslitage.

725956

2020-02-03