Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
300 EUR
LJUSSTAKAR, ett par, Mellan-Europa barock 1700-tal, förgylld koppar, höjd 68 cm.
Hårt slitage
725967
2020-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här