Barock ljusstakar

Barock ljusstakar
Barock ljusstakar
Barock ljusstakar
Barock ljusstakar
Barock ljusstakar
Barock ljusstakar
Barock ljusstakar
Barock ljusstakar
Barock ljusstakar
Barock ljusstakar

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

LJUSSTAKAR, ett par, Mellan-Europa barock 1700-tal, förgylld koppar, höjd 68 cm.

Hårt slitage

725967

2020-01-22