Barock spegel

Barock spegel
Barock spegel
Barock spegel
Barock spegel

Klubbat för:

260 EUR

Utropspris

200 EUR

SPEGEL / TAVELRAM, barock, 1700-talets början, 65x51 cm.

Bruksslitage, renoverad, gammalt glas men ej original

725969

2020-01-22