Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skeppsporträtt, signerad G. Le Brun, 1900-tal, 50 x 76 cm.
Sedvanligt ytslitage.
725971
2020-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här