Tord Leander Engström akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): Lapporten, signerad samt daterad 1933, ca 68x51 cm

Ingår i temaauktionen "Svenska landskap"

725974

2020-01-29