Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): Lapporten, signerad samt daterad 1933, ca 68x51 cm
Ingår i temaauktionen "Svenska landskap"
725974
2020-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här