Cafébord

Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PELARBORD, ca 1940, furu, skiva med linoleum, höjd ca 73, diameter 63 cm

Slitage, skador

725980

2020-01-25