Bronsskulptur

Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur

Klubbat för:

4 800 SEK

3 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, i form av bågskytt, brons, signerad Gamboge, höjd 68 cm

Skada, pil saknas

725981

2020-01-25