Fat jugend WMF
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
WÜRTEMBERGISCHE METALLWAREN FABRIK, fat, 1900-talets början, jugend, dekor av barn med snigel, britanniametall, stämplat WMFB OX, 28x14 cm
Kuntoraportti
Slitage, en hänkel med stötskada
725984
Päivämäärä:
2020-01-25