Fat jugend WMF

Fat jugend WMF
Fat jugend WMF
Fat jugend WMF
Fat jugend WMF
Fat jugend WMF
Fat jugend WMF

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

WÜRTEMBERGISCHE METALLWAREN FABRIK, fat, 1900-talets början, jugend, dekor av barn med snigel, britanniametall, stämplat WMFB OX, 28x14 cm

Kuntoraportti

Slitage, en hänkel med stötskada

725984

Päivämäärä:

2020-01-25