Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
URNA, opalinglas, 1800-talets början, empire, troligen Strömbäcks glasbruk, höjd ca 21 cm
Har möjligen haft ett lock, flera nagg på kantan upptill samt på sickeln, slitage
725994
2020-01-23