Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
AXEL OLSON (1899-1986): Solbadare, signerad och daterad Axel Olson 2/8-47, olja på duk, ca 19x27 cm
Inköpt på Axel Olson-utställning i Skövde
725999
2020-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här