Axel Olson oljemålning
Closed
2020-01-24
725999
| Sold for | 6 000 SEK |
| Estimate | 8 000 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986): Solbadare, signerad och daterad Axel Olson 2/8-47, olja på duk, ca 19x27 cm
Inköpt på Axel Olson-utställning i Skövde