Axel Olson oljemålning

Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Solbadare, signerad och daterad Axel Olson 2/8-47, olja på duk, ca 19x27 cm

Inköpt på Axel Olson-utställning i Skövde

725999

2020-01-24