Harald Wiberg gäss

Harald Wiberg gäss
Harald Wiberg gäss
Harald Wiberg gäss
Harald Wiberg gäss

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

HARALD WIBERG (1908-1986): "Sädgäss i skånsk vinter", signerad o daterad Harald Wiberg 1971, blyerts, ca 8,5x40 cm

Zustandsbeschreibung

726005

2020-01-24