Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
HARALD WIBERG (1908-1986): "Sädgäss i skånsk vinter", signerad o daterad Harald Wiberg 1971, blyerts, ca 8,5x40 cm
Zustandsbeschreibung
726005
2020-01-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner