Nash litografi med dedikation 1970

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NASH, JÖRGEN. "Påven, P-pillret och befolkningsexplosionen". Färglitografi, signerad. Ca 44x35,5 cm. Dedikation till Gösta Ollén från vännen Jörgen Nash 1970. Ramad.

726018

2020-01-25