Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NASH, JÖRGEN. "Påven, P-pillret och befolkningsexplosionen". Färglitografi, signerad. Ca 44x35,5 cm. Dedikation till Gösta Ollén från vännen Jörgen Nash 1970. Ramad.
726018
2020-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här