Karmstol skinn och teak

Karmstol skinn och teak
Karmstol skinn och teak
Karmstol skinn och teak
Karmstol skinn och teak
Karmstol skinn och teak
Karmstol skinn och teak
Karmstol skinn och teak
Karmstol skinn och teak
Karmstol skinn och teak
Karmstol skinn och teak

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1950/60-tal, cognacsfärgat skinn, massiv teak, sitthöjd 47 cm, otydlig bläckstämpel

Fläckar och slitage

726027

2020-01-23