Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, 1950/60-tal, cognacsfärgat skinn, massiv teak, sitthöjd 47 cm, otydlig bläckstämpel
Fläckar och slitage
726027
2020-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här