Bergboms bordslampa

Bergboms bordslampa
Bergboms bordslampa
Bergboms bordslampa
Bergboms bordslampa
Bergboms bordslampa
Bergboms bordslampa

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, marmor, Bergboms, 1900-talets andra hälft, höjd 43 cm.

Bruksslitage, sprickbildningar, ej funktionstestad.

726038

2020-02-03