BORDSLAMPA, empirestil

BORDSLAMPA, empirestil
BORDSLAMPA, empirestil
BORDSLAMPA, empirestil
BORDSLAMPA, empirestil
BORDSLAMPA, empirestil
BORDSLAMPA, empirestil

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPA, empirestil, antikiserande kvinnofigur, sten samt gulmetall, 38 cm, 1900-tal.

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, nagg, ej funktionstestad.

726047

2020-02-03