Klubbat för:
5 400 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
MURILLO BRACHO, José María (1827-1882): Stilleben med fiskar, signerad Murillo Bracho, olja på pannå, ca 24x32 cm
Zustandsbeschreibung
726059
2020-01-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner