José Maria Murillo Bracho oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

MURILLO BRACHO, José María (1827-1882): Stilleben med fiskar, signerad Murillo Bracho, olja på pannå, ca 24x32 cm

Zustandsbeschreibung

726059

2020-01-24