Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): "Från Nan King", signerad och daterad Uno Vallman 1966, olja på duk, ca 54x65 cm

726072

2020-01-24