Akvarell England
Valmis
2020-01-24
726075
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
DAVID COX (England 1783-1859), hans art: "The Estuary of the Conway", signerad D. Cox, akvarell, ca 28x41 cm