Bang & Olufsen
Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
RULLBANDSPELARE samt HÖGTALARE, 1 par, Bang & Olufsen, BeoCord 2000 samt Beovox 1500, fanerade med teak, bredd 45 cm, djup 36 cm, höjd 22 cm respektive bredd 28 cm, djup 31 cm, höjd 63,5 cm.
Bruksslitage, ej funktionstestade.
726084
2020-02-04