Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): "Melby " färglitografi. signerad och numrerad 64/150, bildmått ca 73x51 cm.
Ej examinerad ur ram
726111
2020-01-24